Main image of Amtec AM-731 3.1CH Sub Woofer Bluetooth System-FM,USB,SD-20000W (1YR WRTY)
Prices in KES
Amtec AM-731 3.1CH Sub Woofer Bluetooth System-FM,USB,SD-20000W (1YR WRTY)
KES 7,448
KES 7600.00 -None%
Offer ends in
00h 00m 00s
Ends Thu, 19 Feb 2026 00:00
Amtec
SECURE PAYMENT FAST DELIVERY BUYER PROTECTION EASY RETURNS
12 Months warranty
5 people viewing this item now
Quick info
5 people viewing this item now
Sold by APPLEMALL
Affiliate: rewards available
Related: 16 items
Product details Description
Description
SUPER SOUND OUTPUT
ORDER THIS SOUND SYSTEM NOW AND GET IT DELIVERED TO YOUR DOORSTEP!!!
Key Features
Bluetooth Speaker
Frequency Response: 38Hz-20KHz
S/N: >70dB
Supports: MP3, DVD, VCD, PS2, Tuner, FM, XBOX, Audio
Selected to Adjust
ON/OFF Power Switch Speaker
USB SD INPUT
20000W PMPO
What’s in the box
AMTEC Sub woofer system
Remote control
Manual
Product details and delivery information
Delivery info Your location
County: Not set
Town: Not set
Location: Not set
Expected delivery: 3 hrs - 24 hrs
Estimated cost: Calculated at checkout
Login to auto-detect county, town, delivery location, and cost.
Seller Vendor
APPLEMALL
Sold by
APPLEMALL
Verified Platinum
View store
Rating
4.8/5
Response
Fast support
Protection
Buyer covered
Verified Platinum Secure payment Quick dispatch
Questions? Start a quick chat with seller or support.
Inside the box What's included
3 in 1 ch
Related Products
Recommended Products
Recently Viewed Products
No recently viewed products yet.
Most Searched Products
PMAX WIRELESS MICROPHONE KMC8
PMAX WIRELESS MICROPHONE KMC8
KES 9,600
4.7 Delivery 96%
Ceramic 58 pcs dinner set
Ceramic 58 pcs dinner set
4.7 Delivery 96%